Jostein Vedvik

Jostein Vedvik

Jostein Vedvik startet sin film og fotokarriere i 2015 og som 18 åring startet han sin egen bedrift. Siden den tid har han hatt fotooppdrag for bedrifter og organisasjoner som Lotteritilsynet, Helly Hansen, Venstre, Arbeiderpartiet, PWC, Den Norske Opera og Renault Norge.

I tillegg har han vert fotograf på arrangement som ungdoms-OL på Lillehammer, festivaler som Malakoff og Øya og ulike frilansjobber for aviser og nettaviser inkludert NRK.

Jostein tar alle oppdrag med et smil og har som mål å levere kvalitet og kreativitet i alt han gjør!

Samarbeid med Nfoto

Vi er utrolig stolte av å kunne presentere samarbeidet vårt, du kan kjøpe spektakulære bildemotiver – klar til å henges på veggen.

Alle våre fotografbilder blir printet med vår råeste printteknologi og på det beste printmediet vi har fra den kjente leverandøren Hahnemule

Ved å bestille bilder fra oss garanterer vi at du blir fornøyd med sluttresultatet.

Jostein Vedvik

10-pk Kjøleskapsmagneter

Kr 379
Pris inkl. Mva (25%) Kr 75.80
jobid
Skriv inn teksten din
10 stk magneter
På lager: 1 tilgjengelig(e)
1

10-pk Kjøleskapsmagneter

Produktdetaljer
ShowThemes: true

Kjøleskapsmagneter med bilde

Gjør kjøleskapet til en vegg av minner med våre kjøleskapsmagneter med bilde. Disse små, personlige magnetene er perfekte for å vise frem favorittbildene dine – rett på kjøleskapet, whiteboardet eller oppslagstavlen.

  • Personlig design: Trykk dine egne bilder på solide magneter.
  • Flott kvalitet: Skarpe farger, blank overflate og sterke magneter som sitter godt.
  • Selges i pakker på 10 stk: Perfekt mengde til familie, venner eller gavebruk.
  • Populær gaveidé: Lag magneter med bilder av barna, kjæledyrene eller årets ferieminner – en sikker favoritt hos besteforeldre.
  • Allsidig bruk: Passer like godt hjemme som på kontoret eller barnerommet.

Med fotomagneter fra Nfoto får du en koselig og kreativ måte å vise frem minnene dine på – hver dag.

Bestill dine kjøleskapsmagneter med bilde i dag, og skap et personlig uttrykk på kjøleskapet!

OBS! Det er viktig med litt luft rundt objektet/eventuell tekst på bildet, da noe av kanten vil gå tapt i trykk.