Jostein Vedvik
Jostein Vedvik startet sin film og fotokarriere i 2015 og som 18 åring startet han sin egen bedrift. Siden den tid har han hatt fotooppdrag for bedrifter og organisasjoner som Lotteritilsynet, Helly Hansen, Venstre, Arbeiderpartiet, PWC, Den Norske Opera og Renault Norge.
I tillegg har han vert fotograf på arrangement som ungdoms-OL på Lillehammer, festivaler som Malakoff og Øya og ulike frilansjobber for aviser og nettaviser inkludert NRK.
Jostein tar alle oppdrag med et smil og har som mål å levere kvalitet og kreativitet i alt han gjør!
Samarbeid med Nfoto
Vi er utrolig stolte av å kunne presentere samarbeidet vårt, du kan kjøpe spektakulære bildemotiver – klar til å henges på veggen.
Alle våre fotografbilder blir printet med vår råeste printteknologi og på det beste printmediet vi har fra den kjente leverandøren Hahnemule
Ved å bestille bilder fra oss garanterer vi at du blir fornøyd med sluttresultatet.
Kopp med egen tekst
Kopp med egen tekst
Kopp med egen tekst
Skap din helt egen kopp med personlig tekst! Velg et morsomt sitat, navn, dato eller en hilsen – perfekt som gave eller til din egen kaffe- og tepause.
- Personlig design: Legg inn valgfri tekst – fra humor og hverdagsglimt til motivasjon.
- Høy kvalitet: Solid hvit porselenskopp med god tyngde (350 g).
- Printflate 14 × 8 cm: God plass til både korte og lange tekster.
- Brukervennlig: Tåler oppvaskmaskin, men håndvask anbefales for lengst holdbarhet.
- Flott gaveidé: Passer til bursdag, arbeidsplassen, jul, farsdag eller som en liten overraskelse.
En kopp med egen tekst er en enkel, men utrolig personlig gave – eller en hverdagsfavoritt som gjør morgenkaffen litt bedre.




